A239 – penzión v strede obce Mengusovce vo Vysokých Tatrách

Poloha:   penzión v strede obce Mengusovce vo Vysokých Tatrách.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnom penzióne pre 19 osôb (15 stálych lôžok + 4 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 6 izieb s vlastným sociálnym zariadením, kompletne zariadená kuchyňa, jedáleň, sauna a biliardová miestnosť.

Penzión má centrálne plynové vykurovanie. Súčasťou zariadenia penziónu je SAT-FTV v každej izbe a spoločenskej miestnosti, CD a DVD prehrávač, WIFI pripojenie na internet. V objekte sa nefajčí.

Cenník:    ceny sú uvedené vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 132,00 € / celý penzión na 3 a viac nocí
  • zimná sezóna: 176,00 € / celý penzión na 3 a viac nocí
  • Veľká noc: 192,00 € / celý penzión na noc, min. 4 noci
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Krátky prenájom na 2 noci v cene 154,00 € v letnej sezóne a 198,00 € v zimnej sezóne.
Rekreačný poplatok obci 0,30 € za osobu na deň.
Deti do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.

Interiér:
ZVÝŠENÝ SUTERÉN: spoločenská miestnosť s krbom, kuchyňa (2 x plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, 2 x chladnička, mraznička, hriankovač), jedáleň, WC muži, WC ženy, kotolňa.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (manželské lôžko), 3+2 lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko, rozkladacia sedacia súprava), 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), miestnosť s biliardom (šípky, spoločenské hry), sauna. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút + WC).

2. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (poschodová posteľ), 2-lôžková izba (manželské lôžko), 3+2 lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko, rozkladacia sedacia súprava). Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením (sprchovací kút + WC).

Exteriér:   oplotený pozemok, ohnisko s posedením, altánok s posedením, záhradný krb, veľká húpačka. Parkovanie pre 7 osobných automobilov v uzavretom areáli penziónu. V zimnom období je zabezpečené kryté parkovisko pre 4 osobné automobily.

Infraštruktúra:   reštaurácia 50 m, obchod 10 m, pohostinstvo 50 m, pošta 10 m, zastávka autobusu 250 m, vlak (Poprad) 11 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922