A227 – drevenica v malebnej obci Blatnica vo Veľkej Fatre

Poloha:   drevenica v malebnej obci Blatnica na úpätí pohoria Veľká Fatra neďaleko mesta Martin.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 9 osôb (6 stálych lôžok + 3 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, 3 izby a kúpeľňa s WC. Kuchynská časť je kompletne zariadená.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 100 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 88,00 € / drevenica na noc
  • zimná sezóna: 88,00 € / drevenica na noc
  • mimosezóna: 80,00 € / drevenica na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený zdarma.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s možnostou prístelky, s kuchynskou a jedálenskou časťou (teplovzdušný krb, plynový sporák, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička ), 2-lôžková izba (manželské lôžko), detská postieľka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x prístelka), 2-lôžková izba (manželské lôžko). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, pergola s posedením, záhradný krb, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 automobily pri drevenici aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   reštaurácia 1 km, obchod 100 m, pohostinstvo 100 m, pošta 120 m, zastávka autobusu 100 m, vlak (Martin Vrútky) 12 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922