A226 – chata v centre obce Prosiek na Liptove

Poloha:   chata základného štandardu v centre obce Prosiek na Liptove v Západných Tatrách. Chata sa nachádza na spoločnom pozemku s ďalším rekreačným objektom majiteľov.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 5 osôb (4 stále lôžka + 1 detská prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, izba, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa s WC a krytá otvorená terasa.

Chata má elektrické vykurovanie. Súčasťou zariadenia chaty je FTV v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler).

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:

  • letná sezóna: 13,20 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 13,20 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 13,20 € / osoba na noc
  • Vianoce: 17,30 € / osoba na noc
  • Silvester: 21,00 € / osoba na noc, min. 4 nocí

Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Rekreačný poplatok obci 0,40 € za osobu na deň.

Poplatok za drevo a psa dohodou.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a FTV, kuchyňa (plynový sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička), kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, možnosť prístelky pre dieťa). Schody na 1. podlažie sú strmé so zábradlím (vykrajované schodnice).

Exteriér:   čiastočne oplotený pozemok s dvorom, terasa, záhradný krb, hojdačka. Parkovanie pre 4 osobné automobily pri chate.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 50 m, pohostinstvo 100 m.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922