A225 – chata na južnej strane Nízkych Tatier v obci Bystrá na Horehroní

Poloha:   chata na prenájom a ubytovanie na južnej strane Nízkych Tatier v centre obce Bystrá na Horehroní.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 16 osôb (12 stálych lôžok + 4 prístelky). K dispozícii sú dva samostatné 8-lôžkové apartmány s vlastným vchodom. Každý apartmán je kompletne zariadený s vlastnou spoločenskou miestnosťou a kuchynskou časťou.

Chata má centrálne elektrické vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Súčasťou zariadenia chaty je bezplatné WIFI pripojenie na internet dostupné v celom ubytovacom zariadení, SAT-FTV, DVD a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za jeden apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 82,50 € / apartmán na noc
  • zimná sezóna: 97,90 € / apartmán na noc
  • mimosezóna: 82,50 € / apartmán na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.

Interiér:
APARTMÁN 1:    spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (rozkladacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, SAT-FTV), kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na hornom podlaží sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby. Schody na horné podlažie sú strmé. Rozloha apartmánu je 75 m2.

APARTMÁN 2:    spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (rozkladacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, SAT-FTV), kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Na hornom podlaží sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby. Schody na horné podlažie sú strmé. Rozloha apartmánu je 75 m2.

Exteriér:   oplotený pozemok, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Pre hostí ubytovaných v apartmáne 1 je k dispozícii vonkajšia terasa s výmerou 17 m2.

Infraštruktúra:   reštaurácia 50 m, obchod 100 m, pohostinstvo 50 m, pošta 100 m, zastávka autobusu 100 m, vlak 10 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922