A223 – chata v obci Kráľovce-Krnišov v Štiavnických vrchoch

Poloha:   chata na okraji obce Kráľovce-Krnišov na úpätí Štiavnických vrchov v okrese Krupina.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (10 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbovou pecou, 3 izby, kompletne zariadená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná krbovou pecou v spoločenskej miestnosti, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 120 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc:

  • letná sezóna: od 110,00 € / objekt na noc + spotreba el. energie
  • zimná sezóna: od 110,00 € / osoba na noc + elektrická energia
  • Veľká noc: 110,00 € / chata na noc + elektrická energia min. 3 noci
  • Silvester, Vianoce, Traja Králi: 270,00 € + elektrická energia / chata na min.3 noci, max. 10 osôb

Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 1,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbovou pecou (rozťahovací gauč ako prístelka pre dve osoby), kuchyňa prepojená so spoločenkou miestnosťou (elektrický sporák, varná kanvica, mikrovlnka, chladnička, mraznička, jedálenský stôl), kúpeľňa so sprchovacím kútom a 2 x WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), dve 3-lôžkové izby (3 x samostatné lôžko). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo, terasa, záhradný krb. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri chate aj v zimnom období.

Rekreácia:
LETO: turistické trasy a cyklotrasy v Štiavnických vrchoch a Krupinskej planine, prírodné kúpalisko Devičie – 7 km, tajchy v okolí Banskej Štiavnice (Počúvadlianske, Richňavské, Kolpašské, Vindšachtské a Klinger), Krupinská priehrada (prírodné kúpanie, rybolov) – 15 km, Kúpele Dudince (termálne kúpalisko, krytý bazén, detský bazén, sauna) – 23 km, jazda na koni – 3 km, tenis (Hontianske Nemce) – 9 km.

ZIMA: lyžiarske stredisko Salamandra Resort Banská Štiavnica (lyžiarsky vlek, sedačková lanovka, svah pre deti) – 30 km.

TURISTICKÉ ATRAKCIE: Koháryho dub – 3 km, Štangarígel (sopečné kamene) – 3 km, zámok Svätý Anton – 9 km, hrad Bzovík – 10 km, Múzeum Andreja Sládkoviča v Krupine – 13 km, mesto Banská Štiavnica – 20 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 7 km, obchod 500 m, pohostinstvo 700 m, pošta (Hontianske Nemce) 9 km, zastávka autobusu 700 m.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922