A216 – drevenica v Ždiari v Belianskych Tatrách

Poloha:   drevenica na okraji lesa v obci Ždiar v Belianskych Tatrách. Drevenica sa nachádza na spoločnom pozemku s rodinným domom majiteľov a je určená iba pre ubytovaných.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 7 osôb (5 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kompletne vybavenou kuchynskou časťou, 2 izby, kúpeľňa s WC a samostatné WC.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom s rozvodom teplého vzduchu do všetkých miestností. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 100 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 93,00 € / drevenica na noc, pobyty na 7 noci
  • zimná sezóna: 100,00 € / drevenica na noc
  • mimosezóna: 80,00 € / drevenica na noc
  • Veľká noc: dohodou.
  • Silvestrovský pobyt: 132,00 € / drevenica na noc, min. 5 nocí

Domáci miláčik nie je povolený.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, kuchynská časť s jedálenským stolom (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, pressokávovar, chladnička s výparníkom), samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko, rozťahovacia súprava ako prístelka pre dve osoby), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa s vaňou a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   dvor rodinného domu, terasa s posedením, ohnisko, záhradný krb, detský kútik. Parkovanie automobilov pri drevenici aj v zimnom období. Pri väčšom množstve snehu odporúčame snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 300 m, obchod 200 m, pohostinstvo 300 m, pošta 1,5 km, zastávka autobusu 200 m, vlak (Tatranská Lomnica) 16 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922