A215 – chata v rekreačnej oblasti Jedľovina pri Žiline v Malej Fatre

Poloha:   chata v rekreačnej oblasti Jedľovina pri Žiline v Malej Fatre. Chata je situovaná priamo v lese.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 9 ubytovaných (8 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii sú dve spoločenské miestnosti, 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC.

Chata má elektrické ústredné vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené krbovými kachľami. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (el. bojler 100 litrov).

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: od 10,00 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 9,90 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 957,00 €, max. 7 nocí

Minimálny počet platiacich ubytovaných osôb je 6.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 1,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: dve spoločenské miestnosti, každá s podlahovou plochou cca 20 m2, kuchyňa (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba, 2-lôžková izba, 4-lôžková izba s prístelkou. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo pri lese, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie automobilov pri chate. V zimnom období sú nevyhnutné snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 2 km, pohostinstvo 2 km, pošta 2 km, zastávka autobusu 2 km, vlak (Strečno) 2 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922