A214 – zrubová chata v podhorskej dedinke Turík na Liptove

Poloha:   zrubová chata so zatrávneným pozemkom v podhorskej dedinke Turík neďaleko Ružomberka na Liptove. Chata je situovaná na začiatku dediny, kde sú vybudované 4 zrubové chaty rovnakého typu.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 5 osôb (4 stále lôžka + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbovými kachľami a kompletne vybavenou kuchynskou časťou, 2 izby a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná krbovými kachľami na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler). Súčasťou zariadenia chaty je SAT-LCD TV, rádio a CD/USB/MP3 prehrávač, sane a nordic walking palice.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 44,00 € / chata na noc.
  • zimná sezóna: 50,00 € / chata na noc + spotreba el. energie nad 50 kWh
  • mimosezóna: 44,00 € / chata na noc, min. 3noci.
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Po dohode s majiteľom sú možné 2 prístelky.
Domáci štvornohý miláčik je povolený po individuálnej dohode.
V zmysle partnerských zmlúv a po splnení podmienok, poskytuje majiteľ zľavy do stredísk: Kúpele Lúčky, Jasná + rafting, Ski Park Ružomberok a Liptov Region Card.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť (rozťahovacia sedacia súprava ako prístelka pre 2 osoby, krbové kachle, SAT-LCD TV) prepojená s kuchynskou časťou (elektrická dvojplatnička so sklokeramickou platňou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou, žehlička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (dve samostatné lôžka), 2+1 lôžková izba (manželská posteľ, rozkladacie kreslo ako prístelka pre 1 osobu). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím a detskou bezpečnostnou bránkou.

Exteriér:   oplotený zatrávnený pozemok s rozlohou 400 m2, terasa, záhradný krb, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 2 automobily pri chate aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   reštaurácia 3 km, obchod 150 m, pohostinstvo 3 km, pošta 150 m, zastávka autobusu 150 m, vlak (Lisková) 3 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922