A213 – chata v Krpáčove na južnej strane Nízkych Tatier

Poloha:   chata v chatovej oblasti Krpáčovo pri obci Dolná Lehota na južnej strane Nízkych Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie v trojpodlažnej chate pre 21 osôb (21 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, 6 izieb, kompletne zariadená kuchyňa, kúpeľňa, kúpeľňa s WC, 2 x samostatné WC a kotolňa.

Chata má centrálne vykurovanie (el. kotol + kotol na tuhé palivo), spoločenská miestnosť je dokurovaná teplovzdušným krbom. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (el. bojler 50 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je rádio a práčka.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: od 170,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: od 170,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: od 170,00 € / chata na noc
  • krátke pobyty (2 až 4 nocí): od 185,00 € / chata na noc
  • Veľká noc: 220,00 € / chata na noc, min. 3 noci
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.

Štvornohý domáci miláčik povolený za 4,00 € na deň.

Vratná kaucia za bezškodový priebeh :150€

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (jedálenský stôl), kompletne zariadená kuchyňa (el. sporák, dvojplatnička, varná kanvica, mikrovlnka, fritovací hrniec, toastovač, remoska, chladnička s výparníkom, mraznička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, kotolňa.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba, dve 3-lôžkové izby, 5-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

2. PODLAŽIE: 3-lôžková izba, 5-lôžková izba, samostatné WC s umývadlom. Schody na 2. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 5 automobilov pri chate aj v zimnom období. Pri väčšom množstve snehu odporúčame snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 10 min chôdze, obchod 7 km, pohostinstvo 10 min chôdze, pošta 7 km, zastávka autobusu 7 min chôdze, vlak (Lopej) 12 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922