A211 – chata v chatovej oblasti Vyšné Matejkovo vo Veľkej Fatre

Poloha:   útulná chata na prenájom na okraji lesa v chatovej oblasti Vyšné Matejkovo pri horskej osade Podsuchá na Liptove v pohorí Veľká Fatra. Ideálna chata pre rodinnú dovolenku s možnosťou grilovať a WiFi internetovým pripojením v cene prenájmu.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 4 osoby (3 stále lôžka + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou časťou, spálňa a kúpeľňa s WC. Súčasťou zariadenia chaty je bezplatné WFi pripojenie na internet, FTV a rádio.

Chata je vykurovaná elektricky, dokurovanie je zabezpečené pecou na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 40,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 50,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 40,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 499,00 € / chata na pobyt

Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 5,00 € na deň.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou časťou (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: spálňa s maželským lôžkom, samostatným lôžkom a možnosťou prístelky. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, pergola s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 osobné automobily pri chate.

Infraštruktúra:   obchod 5 km, reštaurácia 200 m, pošta 5 km, autobus 9 km, vlak (Ružomberok) 9 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2022
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922