A209 – chata v chatovej oblasti obce Donovaly-Mistríky

Poloha:   chata v chatovej oblasti obce Donovaly-Mistríky. Chata je situovaná pri lese a je vzdialená iba 800 metrov od lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 9 osôb (9 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská hala s teplovzdušným krbom, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, 3 izby, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC.

Prízemie chaty má elektrické podlahové vykurovanie, 1. podlažie je vykurované elektrickými konvektormi. Dokurovanie a vytvorenie príjemnej atmosféry zabezpečí teplovzdušný krb v spoločenskej hale. Súčasťou zariadenia chaty je SAT prijem FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 12,50 € / osoba na noc, min. 4 noci
  • zimná sezóna: 13,20 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • Veľká noc: 14,30 € / osoba na noc, min. 8 osôb, min. 3 noci
  • Silvestrovský týždeň: 25,00 € / osoba na noc, min. 8 osôb, min. 5 nocí

Minimálny počet ubytovaných platiacich osôb je 6.
Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Vratná kaucia na bezškodový pobyt 80,00 €.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská hala s teplovzdušným krbom a FTV, kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC, špajza a predsieň so stojanom na lyže.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), 4-lôžková izba (4 x samostatné lôžko), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, pergola s posedením, záhradný krb, ohnisko, záhradný nábytok. Parkovanie automobilov pri chate. Pri väčšom množstve snehu je parkovanie automobilov zabezpečené vo vzdialenosti 30 m od chaty. Odporúčané sú snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 350 m, obchod 2 km, pohostinstvo 700 m, pošta (Donovaly) 2 km, autobus (Donovaly) 2 km, vlak (Banská Bystrica) 26 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922