A208 – chalupa v Liptovských Revúcach na Liptove pri Donovaloch

Poloha:   chalupa v centre obce Liptovské Revúce na Dolnom Liptove medzi Ružomberkom a Donovalmi. Chalupa sa nachádza iba 2 km od známeho lyžiarskeho strediska Ski Fun Liptovské Revúce.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 16 osôb (15 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadenou kuchynskou časťou, 4 izby, 2 x kúpeľňa a 2 x WC. Chalupa sa nachádza na spoločnom dvore s rodinným domom majiteľov a je určená iba pre hostí.

Chalupa má elektrické podlahové vykurovanie. Dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb v spoločenskej miestnosti. Súčasťou zariadenia chalupy je FTV a CD prehrávač. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler).

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 7,70 € / osoba, alebo 82,50 € / chalupa
  • zimná sezóna: 9,90 € / osoba, alebo 115,50 € / chalupa
  • mimosezóna: 6,60 € / osoba, alebo 82,50 € / chalupa
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Pri stanovení ceny za osoby je minimálny počet platiacich osôb 6.
Domáci štvornohý miláčik povolený za 2,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom a kuchynskou časťou (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), kúpeľňa s rohovou vaňou, WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (2 x manželské lôžko, balkón), 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, balkón), predsieň (1 x prístelka), kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok so spoločným dvorom majiteľov, ktorý slúži ako ihrisko a zároveň parkovisko pre automobily. Na dvore sa nachádza krytý altánok s krbom umožňujúci posedenie v akomkoľvek počasí a multifunkčná budova s fínskou saunou. Dostupné je aj WiFi pripojenie na Internet. Majiteľ odporúča v zimnom období snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 2 km, obchod 2 km, pohostinstvo 2 km, vlak (Ružomberok) 25 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922