A205 – drevenica v horehronskej obci Braväcovo v Nízkych Tatrách

Poloha:   drevenica na okraji lesa v horehronskej obci Braväcovo na južnej strane Nízkych Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie v zrekonštruovanej drevenici s dvoma samostatnými apartmánmi. Apartmán A je určený pre maximálne 7 osôb (5 stálych lôžok + 2 prístelky) a Apartmán B pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky) Každý apartmán má samostatný vchod a pozostáva z obývacej izby s kuchynskou časťou, 2 x spálňa a kúpeľňa s WC.

Drevenica má vykurovanie na tuhé palivo, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou vybavenia drevenice je satelitná TV, WIFI.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu alebo apartmán na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc, 65,00 € / apartmán na noc.
  • zimná sezóna: 120,00 € / drevenica na noc, 65,00 € / apartmán na noc.
  • mimosezóna: 120,00 € / drevenica na noc, 65,00 € / apartmán na noc.
  • Silvestrovský týždeň: 1200,00 € / chalupa na pobyt 5 nocí.

Rekreačný poplatok obci 1,00 € za osobu na noc.
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.
Majiteľ požaduje kauciu 100 € (bude Vám vrátená pri bezškodovom ukončení pobytu).

Interiér:
APARTMÁN A: Ubytovanie pre 7 osôb. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s kuchynskou časťou (teplovzdušný krb, rozťahovacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička). Na 1. podlaží sú situované 2 spálne: spálňa 1 (manželské lôžko, 1 x samostatné lôžko), spálňa 2 (2 x samostatné lôžko) a kúpeľňa s WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

APARTMÁN B: Ubytovanie pre 6 osôb. Na prízemí sa nachádza obývacia izba s kuchynskou časťou (sporák na tuhé palivo, rozťahovacia pohovka ako prístelka pre 2 osoby, elektrická dvojplatnička, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička). Na 1. podlaží sú situované 2 spálne: spálňa 1 (manželské lôžko), spálňa 2 (2 x samostatné lôžko) a kúpeľňa s WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo s oploteným pozemkom, terasa, ohnisko s posedením, gril, údiareň, záhradný nábytok, kúpacia kaďa. Parkovanie osobných automobilov pri drevenici.

Infraštruktúra:   obchod 900 m, reštaurácia 800 m, pošta (Beňuš) 2 km, autobus 900 m, vlak (Beňuš) 2 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922