A203 – chata v chatovej osade Jazierce pri Ružomberku na Liptove

Poloha:   chata v malej chatovej osade (4 chaty) v chránenej krajinnej oblasti Jazierce pri Ružomberku na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 7 osôb (7 stálych lôžok ). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 4 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC.

Chata má elektrické vykurovanie, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je 2 x FTV, SAT, rádio, CD a DVD prehrávač, práčka.

Cenník:    ceny sú orientačné, uvedené za objekt na jednu noc:

  • letná sezóna: 88,00 € / objekt na noc
  • zimná sezóna: od 65,00 € / objekt na noc
  • mimosezóna: od 60,00 – 73,00 € / osoba na noc
  • Veľká noc: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: 880,00 € / objekt na pobyt.

Spotrebované energie sa platia samostatne.
Ceny tvorí majiteľ podľa termínu a dľžky pobytu.
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, 2-lôžková izba (rozťahovacia sedacia súprava), 2-lôžková izba (rozťahovacia sedacia súprava), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko). Schody na 1. podlažie sú strmé.

Exteriér:   voľné priestranstvo, záhradný krb, gril, detský kútik. Parkovanie automobilov pri chate. V prípade väčšieho množstva snehu je parkovanie zabezpečené vo vzdialenosti 20 m od chaty.

Infraštruktúra:   reštaurácia 800 km, obchod 3 km, pohostinstvo 3 km, pošta 5 km, zastávka autobusu 800 m, vlak (Ružomberok) 5 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922