A203 – chata v chatovej osade Jazierce pri Ružomberku na Liptove

Poloha:   chata v malej chatovej osade (4 chaty) v chránenej krajinnej oblasti Jazierce pri Ružomberku na rozhraní Veľkej Fatry a Nízkych Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 7 osôb (7 lôžok vrátane prístelkou). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa s WC.

Chata má elektrické vykurovanie, dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je 2 x FTV, SAT, rádio, CD a DVD prehrávač, práčka.

Cenník:    ceny sú orientačné, uvedené za objekt na jednu noc:

  • letná sezóna: dohodou podľa počtu osôb a nocí.
  • zimná sezóna: dohodou.
  • mimosezóna: dohodou.
  • Veľká noc: dohodou.
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.

Ceny tvorí majiteľ podľa termínu a dľžky pobytu.

Rekreačný poplatok obci 1 EUR osoba a noc.
Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, (rozťahovacia sedacia súprava ako prístelka pre 2 osoby),plne vybavená kuchyňa , kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Presklená jedáleň s rozkladacím kreslom ako prístelkou pre 1 osobu.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (manželské lôžko), 2-lôžková izba (manželské lôžko). Schody na 1. podlažie sú strmé.

Exteriér:   Pri chate je situovaná záhradná hojdačka, vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania, opekania, varenia gulášu a pre najmenších pieskovisko, trampolína, hojdačky, šmýkačky i detské hračky. Stačí Vám už len zaparkovať Vaše auto a užívať si krásny pobyt u nás. Parkovanie automobilov pri chate. V prípade väčšieho množstva snehu je parkovanie zabezpečené vo vzdialenosti 20 m od chaty.

Infraštruktúra:   reštaurácia 800 km, obchod 3 km, pohostinstvo 3 km, pošta 5 km, zastávka autobusu 800 m, vlak (Ružomberok) 5 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922