A195 – chalupa neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre

Poloha:   chalupa na prenájom neďaleko centra obce Terchová v Malej Fatre. Chalupa je situovaná v tesnej blízkosti nástupného turistického chodníka.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 13 osôb (8 stálych lôžok + 5 prísteliek). K dispozícii sú dva samostatné apartmány s vlastným vchodom ktoré je možné prepojiť do jedného spoločného priestoru. Chalupa sa prednostne prenajíma ako celok pre jednu skupinu hostí.

Chalupa má centrálne plynové vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV, rádio, CD prehrávač a práčka.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc:

  • letná sezóna (nevykurovacie obdobie): dohodou.
  • zimná sezóna (vykurovacie obdobie): dohodou
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,43 € za osobu na deň.
Vratná kaucia za bezškodový priebeh pobytu 200,00 €.
V celej chalupe je zakázané fajčiť.

Interiér:
APARTMÁN 1: 5-lôžkový apartmán (4 stále lôžka + 1 prístelka), spoločenská miestnosť (SAT-FTV, rádio, spoločenské hry) prepojená s kompletne zariadenou kuchynskou časťou (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, cladnička, mraznička), spálňa na prízemí, otvorená spálňa v podkroví, kúpeľňa s WC, chodba. Schody do podkrovia sú štandardné so zábradlím.

APARTMÁN 2: 8-lôžkový apartmán (4 stále lôžka + 4 prístelky), spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou časťou (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, cladnička, mraznička) a východom na terasu, spálňa na prízemí, otvorená spálňa v podkroví, kúpeľňa s WC, chodba. Schody do podkrovia sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok, terasa s vonkajším posedením a lehátkami, ohnisko s posedením, záhradný nábytok. Parkovanie pri chalupe pre 5 osobných automobilov (dve pod prístreškom a tri vo dvore).

Infraštruktúra:   reštaurácia 100 m, obchod 700 m, pohostinstvo 100 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 100 m.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922