A180 – ubytovanie na chalupe v centre obce Lúčky na Liptove

Poloha:   chalupa v centre obce Lúčky pri Ružomberku na rozhraní Liptova a Oravy.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe s dvoma samostatnými ubytovacími jednotkami, každá s vlastným vchodom. Ubytovacia časť na prízemí je určená pre 7 osôb (6 stálych lôžok + 1 prístelka). Ubytovacia časť na 1. podlaží je určená pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky). Chalupu je možné prenajať ako celok, alebo samostatne po ubytovacích jednotkách.

Chalupa je vykurovaná krbovými kachľami na tuhé palivo a elektrickými konvektormi. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (na prízemí je el. bojler 120 litrov, na poschodí el. bojler 80 litrov).

Cenník ubytovania v ubytovacej časti na prízemí:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 12,78 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 12,78 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 12,78 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,50 € na osobu a deň.
Domáci miláčik povolený za cenu 1,33 € na deň.

Cenník ubytovania v ubytovacej časti na 1. podlaží:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 73,03 € / apartmán na noc
  • zimná sezóna: 73,03 € / apartmán na noc
  • mimosezóna: 73,03 € / apartmán na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,50 € na osobu a deň.
Domáci miláčik povolený za cenu 1,33 € na deň.

Interiér:
UBYTOVACIA ČASŤ NA PRÍZEMÍ: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 samostatné lôžka, možnosť prístelky), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, elektrický sporák, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

UBYTOVACIA ČASŤ NA 1. PODLAŽÍ: dve 2-lôžkové izby (manželské lôžko), spoločenská hala (2 prístelky, FTV, CD prehrávač), kuchynský kút (elektrický sporák, varná kanvica, chladnička s výparníkom), jedálenský kút, kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a WC.

Infraštruktúra:   obchod 12 m, reštaurácia 10 m, pohostinstvo 100 m, pošta 50 m, zastávka autobusu 50 m, vlak 5 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922