A177 – chalupa v Batizovciach vo Vysokých Tatrách

Poloha:   chalupa na okraji podtatranskej obce Batizovce v blízkosti turistických stredísk Vysokých Tatier.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chalupe pre 10 osôb (8 stálych lôžok + 2 prístelky). Chalupa je určená iba pre hostí. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kuchynskou časťou, 3 izby, 2 x kúpeľňa s WC, odkladacia miestnosť na lyže a bicykle.

Chalupa má ústredné plynové vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: od 9,50 € / osoba na noc, závisí od počtu osôb.
  • zimná sezóna:od 9,50 € / osoba na noc, závisí od počtu osôb
  • mimosezóna: 9,50 € / osoba na noc, min. 3 noci, krátke pobyty v cene od 13,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,17 € na osobu za deň.
Minimálny počet ubytovaných osôb je 5.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplvzdušným krbom a kuchynskou časťou (jedálenský stôl, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), miestnosť na odkladanie lyží a bicyklov.

PODKROVIE: dve 3-lôžkové izby s možnosťou prístelky, 2-lôžková izba (možnosť detskej prístelky), 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, ohnisko s posedením, gril. Parkovanie pre 3 automobily pri chalupe i v zimnom období.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 400 m, pohostinstvo 100 m, pošta 250 m, zastávka autobusu 400 m, vlak (Poprad) 1,2 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922