A170 – chata v chatovej oblasti Krpáčovo na Horehroní

Poloha:   chata v chatovej oblasti v ihličnatom lese pri obci Krpáčovo (Nízke Tatry) neďaleko jazera a lyžiarskych strediska Ski areál Krpáčovo.

Popis:   celoročné ubytovanie v novozrekonštruovanej dvojpodlažnej chate pre 8 osôb (6 stálych lôžok + 2 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná krbom na drevo s teplovzdušnými rozvodmi, ktorý plní funkciu kotla pre radiátory v celej chate. Dokurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi (iba pri teplotách nižších ako – 25 oC.) Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler). Súčasťou zariadenia chaty je FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:

  • letná a zimná sezóna: 160,00€ / chata na noc, min. 4 noci
  • mimosezónne pobyty: 130,00 € / chata na noc, min. 4 noci
  • krátky pobyt v mimosezóne: 410 € /chata na pobyt
  • Veľkonočný pobyt: 730,00 € /chata na pobyt
  • Silvestrovský pobyt: 2000,00 € / chata na pobyt, max. 7 nocí

Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne .

Cena ďalej zahŕňa: WiFi internet, Parkovanie, Posteľná bielizeň, Drevo do krbu, Detská postieľka, Sauna, Wellness, V celkovej cene za pobyt je ďalej zahrnuté: celopobytové využívanie sauny a hydromasážnej vane, drevo do krbu, 2 ks riadové utierky, 2 kotúčiky toaletného papiera, tabletky do umývačky riadu, saponát na riady, hubka na riad, žinka. NEPOSKYTUJEME žiadne uteráky ani plachty do sauny. Neposkytujeme posteľnú bielizeň a prikrývku do detskej postieľky.

Daň z ubytovania : 0,70 € / osoba a noc

Záverečné upratovanie: 20 €
Vratná kaucia na bezškodový priebeh pobytu 100 €

Storno podmienky: zálohy za pobyty sú nevratné.

Celoročne ponúkame ubytovanie s maximálnou kapacitou 6 lôžok a dvoch prísteliek navyše. Na prízemí je vstupná miestnosť, z ktorej je vstup do spojovacieho traktu, kde je umiestnené samostatné umývadlo, automatická práčka a bojler na teplú vodu. Zo spojovacieho traktu sa dostanete do kúpeľne so sprchovým kútom a toaletou. Na prízemí sa nachádza taktiež obývacia miestnosť, ktorá je vybavená obojživelným krbom na pevné palivo, ktorý popri elektrickom kúrení zabezpečuje vykurovanie celej chaty. Obývacia miestnosť je vybavená priestrannou koženou sedacou súpravou, televízorom so satelitným príjmom, rádiom s CD prehrávačom a kvalitným WiFi pripojením G4. Obývacia miestnosť je prepojená s kuchyňou, kde je situované jedálenské posedenie. Kuchyňa je nadštandardne vybavená umývačkou riadu, indukčnou keramickou varnou doskou, klasickým murovaným sporákom s rúrou na pevné palivo, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, hriankovačom a chladničkou s mrazničkou. Pripravíte si u nás aj chutnú kávičku podľa preferencie, buď prekvapkávanú, alebo klasické espresso v našom kávovare. Na poschodí sa nachádzajú 2 spálne a jedna priechodná izba, ktorá slúži ako pracovňa, alebo ako herňa pre deti. Táto izba je vybavená satelitnou televíziou, detským hrami, kartami, písacím stolom, kreslom a kopírkou so scanerom. Z priechodnej izby je vstup do prvej 4-lôžkovej spálne, ktorá je vybavená manželskou posteľou a dvomi samostatnými posteľami. Do druhej 4-lôžkovej spálne sa vchádza zo schodiskovej podesty a je vybavená manželskou posteľou a poschodovou posteľou, ktorá slúži ako prístelka pre 2 osoby. Na požiadanie Vám pripravíme aj detskú postieľku.

Ubytovaným hosťom je počas celého pobytu k dispozícii relaxačná miestnosť s kombinovanou saunou (fínska + infra) pre maximálne 4 osoby a rovnako dvojmiestna relaxačná hydromasážna vaňa. Každý hosť si samoobslužne napustí a vypustí vodu, takže hygiena je stopercentne zaručená, bez použitia chemikálií. Komfort dopĺňa aj sprchový kút, ktorý v miestnosti nájdete. Nechajte sa zlákať na blahodárny oddych po celodennej lyžovačke či turistike.

Exteriér:   voľné priestranstvo pri ihličnatom lese, terasa, veľká koliba s grilom a posedením osvetlením a vodovodom, ohnisko s velkým stolom a lavicami. Parkovanie pre 5 automobilov pri chate. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 150 m, pohostinstvo 200 m, pošta 15 km, zastávka autobusu 400 m, vlak (Brezno) 15 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922