A170 – chata v chatovej oblasti Krpáčovo na Horehroní

Poloha:   chata v chatovej oblasti v ihličnatom lese pri obci Krpáčovo (Nízke Tatry) neďaleko jazera a lyžiarskych strediska Ski areál Krpáčovo.

Popis:   celoročné ubytovanie v novozrekonštruovanej dvojpodlažnej chate pre 11 osôb (10 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, tri izby, kompletne vybavená kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná krbom na drevo s teplovzdušnými rozvodmi, ktorý plní funkciu kotla pre radiátory v celej chate. Dokurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi (iba pri teplotách nižších ako – 25 oC.) Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler). Súčasťou zariadenia chaty je FTV, rádio a CD prehrávač.

Cenník:

  • letná a zimná sezóna: 578,00€ / chata na pobyt 7 nocí.
  • víkendový pobyt: 352,00 € / chata na pobyt
  • Veľkonočný pobyt: 495,00 € /chata na pobyt
  • Silvestrovský pobyt: 1650,00 € / chata na pobyt, max. 7 nocí

Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne 0,20 € /kWh.

Daň z ubytovania : 0,70 € / osoba a noc
Vratná kaucia na bezškodový priebeh pobytu 100 €.

Interiér:
PRÍZEMIE: vstupná chodba, spoločenská miestnosť s krbom (FTV + satelit DIGI TV, rádio s CD,DVD so sadou CD, sedacia súprava – 1 prístelka), kuchyňa prepojená so spoločenskou miestnosťou a s východom na terasu (murovaný sporák s rúrou, el. keramická varná doska, umývačka riadu, mikrovlnka, varná kanvica, hriankovač, chladnička s výparníkom, el. podlahové kúrenie), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: dve 4-lôžkové izby, 1 so samostatnou lodžiou,ktorá je vybavená TV, satelitom DIGI TV a VHS prehrávačom so sadou filmov, jedna prechodná 2-lôžková izba.

Exteriér:   voľné priestranstvo pri ihličnatom lese, terasa, veľká koliba s grilom a posedením osvetlením a vodovodom, ohnisko s velkým stolom a lavicami. Parkovanie pre 5 automobilov pri chate. V zimnom období sú potrebné snehové reťaze.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 150 m, pohostinstvo 200 m, pošta 15 km, zastávka autobusu 400 m, vlak (Brezno) 15 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2022
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922