A161 – chata v chatovej osade Vyšné Matejkovo pri Podsuchej na Liptove

Poloha:   chata na prenájom v chatovej oblasti Vyšné Matejkovo pri horskej osade Podsuchá na Liptove v pohorí Veľká Fatra. Chata sa nachádza na spoločnom pozemku s chatou A211.

Popis:   celoročné ubytovanie v zrekonštruovanej dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (12 stálych lôžok + 1 prístelka pre dieťa). K dispozícii sú dve spoločenské miestnosti, 2 izby, kompletne zariadená kuchyňa a 2 x kúpeľňa s WC.

Chata má vykurovanie na tuhé palivo. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chaty je vnútorný krb, SAT-FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 60,00 € / chata pre max. 6 osôb, resp. 120,00 € / chata pre viac ako 6 osôb
  • zimná sezóna: 60,00 € / chata pre max. 6 osôb, resp. 120,00 € / chata pre viac ako 6 osôb
  • mimosezóna: 60,00 € / chata pre max. 6 osôb, resp. 120,00 € / chata pre viac ako 6 osôb
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.

Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.
Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: v ľavej časti chaty sa nachádza spoločenská miestnosť s rozkladacím gaučom a samostatnou kúpeľňou s WC. Pravá časť chaty zahŕňa spoločenskú miestnosť so samostatnou kúpeľňou s WC. Kuchyňa je lokalizovaná v strednej časti chaty a je spoločná pre obe časti (jedálenský stôl, elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, sporák na tuhé palivo).

1. PODLAŽIE: v ľavej časti chaty sa nachádza spacia miestnosť s 3-lôžkom, manželským lôžkom a jednolôžkom. V pravej časti chaty je spacia miestnosť s dvoma manželskými lôžkami, dvoma samostatnými lôžkami a detskou postielkou. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, pergola s posedení, záhradný krb, záhradný nábytok. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri chate aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   obchod 4 km, reštaurácia 200 m, pošta 4 km, autobus 200 m, vlak (Ružomberok) 8 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2022
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922