A154 – chata pri termálnom kúpalisku v Kováčovej

Poloha:   chata sa nachádza pri termálnom rekreačno-oddychovom zariadení Holidaypark Kováčová v obci Kováčová pri Zvolene. Chata je dostupná po asfaltovej ceste prechádzajúcej cez obec. 

Popis:   celoročné ubytovanie v jednoducho zariadenej jednopodlažnej chate pre 7 osôb (6 stálych lôžok + 1 prístelka). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 3 izby, kuchyňa a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná centrálne, kotol elektrický . Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 80 litrov). Súčasťou zariadenia chaty je FTV , DVD a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu bez spotreby elektrickej energie :

  • letná sezóna: 360,00 € / chata na 7 nocí
  • zimná sezóna: 360,00 € / chata na 7 nocí
  • víkendový pobyt: dohodou
  • 1-dňové ubytovanie: dohodou
  • Silvestrovský pobyt: 330,00 € / chata na pobyt na 3 noci, každá ďaľšia noc 95,00 € .

Spotrebovaná elektrická energia sa platí samostatne.
Domáce zviera za cenu 15 € na pobyt.
Daň z ubytovania obci 0,50 € za osobu na deň.

Interiér:   spoločenská miestnosť s krbom (krb,sedacia súprava , 2x kreslo jedálenský stôl, FTV, rádio), jedna 3-lôžková izba ( manželská posteľ + prístelka, dve 2-lôžkové izby, kuchyňa (základná stravovacia výbava, plynový sporák so štyrmi horákmi bez rúry na kuchynskej doske, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou ), kúpeľňa s vaňou a WC, vstupná chodba s vešiakovou stenou.

Exteriér:   voľné priestranstvo, vonkajšie posedenie, ohnisko, prenosný gril. Parkovanie pre 2 automobily pri chate, pieskovisko pre deti, kryté vonkajšie sedenie.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922