A150 – drevenica na okraji lesa v Nižnej Boci na Liptove

Poloha:   drevenica mimo obce, na okraji lesa v Nižnej Boci na Liptove v Nízkych Tatrách.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 10 osôb. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadenou kuchynskou časťou, 3 izby, kúpeľňa, kúpeľňa s WC, samostatné WC a sauna.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach (elektrický bojler 250 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-FTV, DVD a CD prehrávač, rádio, WiFi pripojenie na internet, práčka a detská postieľka. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii kúpacia kaďa.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc:

  • letná sezóna: 737,00 € / objekt na 7 nocí.
  • zimná sezóna: dohodou.
  • mimosezóna: dohodou.
  • Vianoce: 200,00 €/ objekt na noc, min. 5 nocí.
  • Veľká noc: 200,00 € / drevenica na noc, min. 4 noci.
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.

Rekreačný poplatok 0,65 € za osobu na deň (daň z ubytovania obci) sa platia samostatne.
Domáci štvornohý miláčik je povolený.
V cene ubytovania je el. energia i návšteva sauny.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (SAT-FTV, jedálenský stôl pre 10 osôb, rohová sedacia súprava ako prístelka pre 2 osoby), kuchynská časť (sporák na tuhé palivo, elektrická keramická doska 4x, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, kávovar, umývačka riadu, hriankovač, detská stolička, jedálenský stôl pre 6 osôb), kúpeľňa s vaňou a sprchou, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladací gauč ako lôžka pre 2 osoby), 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladadí gauč ako lôžka pre 2 osoby), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa so spchovacím kútom a WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, zastrešené posedenie, ohnisko, záhradný krb, gril, detský nafukovací bazén, 2 x hojdačka, šmýkačka, horský potok. Parkovanie automobilov je možné pri drevenici aj v zimnom období. Pri väčšom množstve snehu sú odporúčané snehové reťaze.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 200 m, pošta (Malužiná) 3 km, autobus 500 m, vlak (Kráľova Lehota) 7 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2019
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922