A150 – drevenica na okraji lesa v Nižnej Boci na Liptove

Poloha:   drevenica mimo obce, na okraji lesa v Nižnej Boci na Liptove v Nízkych Tatrách.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 10 osôb. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kompletne zariadenou kuchynskou časťou, 3 izby, kúpeľňa s vaňou, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, samostatné WC , sauna, kúpacia kaďa.

Drevenica je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti, dokurovanie zabezpečujú elektrické konvektory. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach (elektrický bojler 250 litrov). Súčasťou zariadenia drevenice je SAT-FTV, DVD a CD prehrávač, rádio, WiFi pripojenie na internet, práčka a detská postieľka. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii kúpacia kaďa a sauna.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú drevenicu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 200,00 € / objekt na noc, min. 4 noci.
  • zimná sezóna: 220,00 € / objekt na noc, min. 3 noci.
  • pobyty na 2-3 noci 220,00 €/ objekt na noc.
  • Vianoce: 220,00 €/ objekt na noc, min. 3 noci.
  • Veľká noc: 220,00 € / drevenica na noc, min. 3noci.
  • Silvestrovský týždeň: neprenajíma

Domáci štvornohý miláčik je povolený .
Vratná kaucia za bezškodový priebeh: 100,00 €

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (SAT-FTV, jedálenský stôl pre 10 osôb, rohová sedacia súprava), kuchynská časť (sporák na tuhé palivo, elektrická keramická doska 4x, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, mraznička, kávovar, umývačka riadu, hriankovač, detská stolička, jedálenský stôl pre 6 osôb), kúpeľňa s vaňou a sprchou, samostatné WC.

1. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladací gauč ako lôžka pre 2 osoby), 4-lôžková izba (2 x samostatné lôžko, rozkladadí gauč ako lôžka pre 2 osoby), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa so spchovacím kútom a WC. Schodisko na 1. podlažie je štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, zastrešené posedenie s pevným grilom, kotlina, kotlík, prenosný gril Weber, ohnisko, hojdačka , ruské kolky, trampolína veľká i malá, horský potok. Parkovanie automobilov je možné pri drevenici aj v zimnom období. Kúpacia kaďa k dispozícii každý deň. Pri väčšom množstve snehu sú odporúčané snehové reťaze.

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 200 m, pošta (Malužiná) 3 km, autobus 500 m, vlak (Kráľova Lehota) 7 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922