A147 – chalupa pri Ružomberku neďaleko lyžiarskeho strediska

Poloha:   chalupa na prenájom v mestskej časti Ružomberok-Černová na Liptove a vo Veľkej Fatre, iba 3 km od lyžiarskeho strediska Ski Park Ružomberok a 10 km od Vodného parku Bešeňová. Chalupa je situovaná na okraji mestskej časti.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre 10 osôb (6 stálych lôžok + 4 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, tri izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom a 2 x kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti, dokurovanie je zabezpečené elektrickými radiátormi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou vybavenia chalupy je FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 9,00 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: 127,00 € / chata na noc, min. 5 nocí

Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 3,00 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (rozkladacia sedacia súprava, FTV), kuchyňa s jedálenským stolom (sporák na tuhé palivo, sklokeramický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: tri 2-lôžkové izby. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, zastrešené záhradné posedenie, ohnisko, záhradný krb. Parkovanie osobných automobilov pri chalupe.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922