A146 – chata v Bojniciach ako Wellness penziónu Maxim

Poloha:   chata Maxim sa nachádza na okraji mestečka Bojnice a je súčasťou Wellness penziónu Maxim, kde je možnosť si objednať polpenziu, wellness, masáže a ďalšie služby.

Popis:    Na prízemí chaty je priestranná spoločenská miestnosť, ktorej súčasťou je krb, gauč a kuchynka. V kuchyni sa nachádza elektrický sporák, rúra, chladnička, mraznička, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. Na prízemí je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Súčasťou poschodia sú 4 spálne. Pripravené sú dve dvojlôžkové izby s manželskou posteľou, trojlôžková izba s manželskou posteľou a samostatným lôžkom a balkónom a posledná štvorlôžková izba má dve poschodové postele. Súčasťou tohto poschodia je takisto kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Naši hostia môžu využívať bezplatným prístup na wifi internet. Domáce zvieratá sú zakázané.

Chatku môžete navštíviť vo dvojici alebo v skupine, či už v spoločnosti svojich priateľov, rodiny či blízkych. Je prispôsobená a zariadená na príjemné prežitie spoločných chvíľ. Je to miesto stvorené na oddych a relax pri každodennom strese a zhone.

Cena:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc a zahŕňajú spotrebovanú energiu:

  • letná sezóna: 130,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 130,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 130,00 € / chata na noc

Exteriér:   V záhradnej časti je priestor na oddych posedenie na terase a ohnisko. Pre detičky je tu pripravená hojdačka. Pri chate je kôlnička, kde si môžete odložiť bicykle. Parkovisko pre 4 autá je priamo pri objekte.

Chata Maxim svojou výhodnou polohou na okraji mestečka Bojnice, v blízkosti lesa poteší nejedného turistu. Neďaleko je Bojnický zámok s amfiteátrom, kde sa usporiadajú predstavenia sokoliarov a šermiarov. Detičky poteší neďaleká zoologická záhrada a letné kúpalisko Čajka. Na oddych slúžia termálne kúpele alebo wellness centrum v penzióne Maxim priamo v Bojniciach. V blízkosti je Prepoštská jaskyňa alebo Hornonitriansky banský skanzen. V zime je vynikajúca dostupnosť so lyžiarskych stredísk Ski TMG Poruba a Remata.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922