A101 – dvojchata v horskom prostredí v Hrabove pri Ružomberku

Poloha:   dvojchata v malebnom prostredí hôr v časti Hrabovo pri Ružomberku.

Popis:   celoročné ubytovanie v chate s dvoma samostatnými obytnými časťami s vlastnými vchodmi. Prvá obytná časť pre 16 osôb sa nachádza na prízemi a 1. podlaží. Druhá obytná časť pre 13 osôb je situovaná na 2. podlaží. Každá obytná časť je vybavená vlastnou kuchyňou. Obytné časti sa prenajímajú samostatne.

Chata je vybavený elektrickým vykurovaním, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti na prízemí. Teplá i studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v soc. zariadení. Súčasťou vybavenia chaty je SAT-TV a DVD.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: od 8,80 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 11,50 € / osoba na noc
  • mimosezóna: od 8,80 € / osoba na noc
  • Silvestrovský týždeň: dohodou.

Rekreačný poplatok obci 0,70 € na osobu a deň.
Minimálny počet ubytovaných osôb v každej časti je 11.

Interiér:
OBYTNÁ ČASŤ 1: na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť (SAT-TV, DVD, VHS), kuchyňa s jedálenským stolom (plynový sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička), kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2 x WC. Na 1. podlaží je jedna 3-lôžková izby, dve 4-lôžkové izby a jedna 5-lôžková izba.

OBYTNÁ ČASŤ 2: nachádza sa na 2. podlaží a má samostatný vchod. Spoločenská miestnosť (SAT-TV, DVD), kuchyňa s jedálenskou časťou (plynový sporák, mikrovlná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička), dve 4-lôžkové a jedna 5-lôžková izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom, 2 x WC.

Exteriér:   voľné priestranstvo, záhradné posedenie s ohniskom a grilom. Parkovanie pre 9 osobných automobilov pri chate.

Infraštruktúra:   obchod 900 m, reštaurácia 100 m, pošta 2 km, zastávka autobusu 800 m, vlak 2,5 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922