A099 – chata v Jezersku neďaleko Ski Ždiar

Poloha:   chata v centre zamagurskej obce Jezersko neďaleko lyžiarskeho strediska Ski Bachledova dolina. Chata je vhodná i pre rodiny s deťmi.

Popis:   celoročné ubytovanie v chate pre 14 osôb (6 stálych lôžok + 8 prísteliek). K dispozícii je apartmán so spálňovou a kuchynskou časťou, 2 izby s vlastným sociálnym zariadením, 2 x spoločenská miestnosť, samostatné sociálne zariadenie, sauna. Po dohode s majiteľom možnosť stravovania.

Chata je vykurovaná centrálne (plyn). Súčasťou vybavenia chaty je SAT-TV, rádio a CD prehrávač, biliard, elektronické šípky, stolný futbal.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:

Letná sezóna

  • 16,50 € /osoba a noc, min. 8 osôb.
  • letná mimosezóna: 11,00 € /osoba a noc, min. 8 osôb.

Zimná sezóna

  • 16,50 € /osoba a noc, min. 8 osôb.
  • zimná mimosezóna: 11,00 € /osoba a noc, min. 8 osôb.
  • Vianoce: 22,00 € /osoba a noc, min. 8 osôb, min. 3 noci.
  • Silvestrovský týždeň: 315,00 € /objekt na noc, min. 5 nocí , max. 14 osôb.

Domáce zviera povolené po dohode s majiteľom 5 € /noc.

Rekreačný poplatok obci: 0,40 € /osoba a noc

Drevo do krbu : 4 € /kôš, 1 kôš v cene pobytu.

Záverečné upratanie objektu: 30 € na pobyt.

Majiteľ požaduje vratnú kauciu 200 €.

Interiér:
Samostatný apartmán so spálňovou časťou (2 stále lôžka + 2 prístelky), kuchynská časť (plynový sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, hriankovač, chladnička, jedálenský stôl), kúpeľňa s umývadlom, sprchovacím kútom a WC.

6-lôžková izba (2 stále lôžka + 4 prístelky, rýchlovarná kanvica) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC).

4-lôžková izba (2 stále lôžka + 2 prístelky, rýchlovarná kanvica) s vlastným sociálnym zariadením (umývadlo, sprchovací kút, WC).

Spoločenská miestnosť s krbom, biliardom, posedením a elektronickými šípkami, spoločenská miestnosť so SAT-TV, posedením, stolným futbalom, barovým pultom a kuchynskou časťou (plynový sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička), sociálne zariadenie (2 x umývadlo, sprchovací kút, 2 x WC), sauna (za poplatok), miestnosť na odkladanie bicyklov a lyží.

Exteriér:   oplotený krytý prístrešok s krbom, grilom, kotlíkom na guláš a posedením. Parkovanie pre 4 osobé automobily pri chate.

Infraštruktúra:   obchod 200 m, reštaurácia 2 km, pošta 3 km, zastávka autobusu pri objekte.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922