A097 – ubytovanie v drevenici v Rabčiciach na Orave

Poloha:   drevenica pri lese na okraji obce Rabčice na Orave s agroturistickými možnosťami.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 11 osôb (9 stálych lôžok + 2 prístelky). K dipozícii je spoločenská miestnosť s krbom a kuchyňou, 2 izby, kúpeľňa s vaňou a WC. Vedľa drevenice je situovaná nová prístavba so samostatným vchodom, jedna izba a kúpeľňa s WC. Prístavba je vnútornými dverami prepojená s drevenicou (možnosť využitia pre dve rodiny, alebo partie).

Drevenica je vykurovaná krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Drevenica sa nachádza na spoločnom dvore, kde domáci chovajú domáce zvieratá: ovce, mačka a pes. Majiteľ umožní vidieť prácu na gazdovstve, výrobu syra, masla, korbáčov, možnosť odviezť sa na voze, koči alebo sánkach ťahaných ťažným koňmi. Na požiadanie majiteľ zabezpečí opekanie jahňaťa, domácu zabíjačku a folklórnu hudbu.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc, vrátane spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 11,00 € / osoba na noc, min. počet osôb 6.
  • zimná sezóna: 11,00 € / osoba na noc.
  • mimosezóna: 11,00 € / osoba na noc.
  • Silvester: 14,30 € / osoba na noc, min. 8 osôb, min. 5 nocí, len rodiny

Domáce zviera povolené za cenu 0,66 € na deň.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom a posedením pre 10 osôb (2 x prístelka – rozťahovací gauč), kuchyňa (štvorplatnička, el. rúra, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa s vaňou a WC.

1. PODLAŽIE: 3-lôžková prechodná izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), 2-lôžková izba (manželské lôžko).

PRÍSTAVBA: prístavba so samostatným vchodom ktorá je vnútornými dverami prepojená s drevenicou, 4-lôžková izba, kúpeľňa s WC, ústredné kúrenie.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, terasa, ohnisko s posedením, gril, údiareň, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri drevenici. V zimnom období sú pre prístup k drevenici potrebné snehové reťaze. V prípade veľkej snehovej nádielky je parkovanie automobilov zabezpečené na parkovisku pri hlavnej ceste, 40 metrov od drevenice.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 6 km, pohostinstvo 2 km, pošta 2 km, zastávka autobusu 200 m, vlak 30 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922