A089 – ubytovanie na chalupe v Telgárte

Poloha:   zrekonštruovaná chalupa v obci Telgárt na rozhraní troch národných parkov: Nízke Tatry, Slovenský raj a Slovenské rudohorie.

Popis:   celoročné ubytovanie pre rodiny s deťmi v jednopodlažnej chalupe pre 7 osôb (6 stálych lôžok + 1 prístelka len pre dieta). K dispozícii je spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, 2 x kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná elektrickými konvektormi, kúpeľňa a kuchyňa majú elektrické podlahové vykurovanie. Dokurovanie zabezpečuje teplovzdušný krb s rozvodmi. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení (elektrický bojler 150 litorv). Súčasťou zariadenia chalupy je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za jednu noc:

  • letná sezóna: od počtu nocí + spotreba el. energie
  • zimná sezóna: od počtu nocí + spotreba el. energie
  • pobyty týždňové: od počtu nocí + spotreba el. energie
  • Silvestrovský týždeň: 700,00 € + spotreba el. energie

Drevo do vnútorného aj vonkajšieho krbu sa platí samostatne 25 € paleta.
Chalupa sa prenajíma iba pre rodiny s deťmi.

Interiér:   spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom (1 x prístelka, SAT-FTV), 2-lôžková izba (manželské lôžko), 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, pergola s posedením, záhradný krb, záhradný nábytok. Parkovanie pre 3 automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   reštaurácia 150 m, obchod 80 m, pohostinstvo 90 m, pošta 120 m, zastávka autobusu 130 m, vlak (Telgárt) 2 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2019
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922