A068 – chata v chatovej osade Tatranská Štrba vo Vysokých Tatrách

Poloha:   chata v chatovej osade Tatranská Štrba – Tatranský Lieskovec vo Vysokých Tatrách. Chata je situovaná v tesnej blízkosti chaty A220.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (12 stálych lôžok). K dispozícii je 6 izieb. Každá izba disponuje vlastným sociálnym zariadením. Súčasťou chaty je veľká spoločenská miestnosť s krbom a kompletne vybavenou kuchynskou časťou.

Chata má centrálne plynové vykurovanie, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je rádio a CD prehrávač. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii fínska sauna (samostatne spoplatnená).

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 185,00 € / chata na noc, min. 2 noci
  • zimná sezóna: 185,00 € / chata na noc, min. 2 noci
  • mimosezóna: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: 270,00 € / chata na noc

Rekreačný poplatok obci 0,75 € za osobu na deň od 15-65 rokov.
Štvornohý miláčik za 4,00 € na noc.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s teplovzdušným krbom je prepojená s kuchynskou časťou (jedálenský stôl, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom).

1. PODLAŽIE: dve 2-lôžkové izby (manželské lôžko), 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžka). Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.

2. PODLAŽIE: jedna 2-lôžková izba (manželské lôžko), dve 2-lôžkové izby (2 x samostatné lôžka). Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo v lese v nadmorskej výške 950 metrov, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie automobilov pri chate aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   reštaurácia 1 km, obchod 1 km, pohostinstvo 500 m, pošta 1 km, zastávka autobusu 2 km, vlak (Tatranská Štrba) 1 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922