A067 – chalupa v centre obce Štítnik v Slovenskom raji

Poloha:   chalupa v tichej záhrade zadnej časti dvora, ktorého vchod sa nachádza priamo na historickom námestí v centre obce Štítnik, na rozhraní Národných parkov Slovenský raj, Slovenský kras, Muránska planina a Slovenské Rudohorie.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe s dvoma samostatnými apartmánmi pre 12 osôb (11 stálych lôžok + 1 prístelka). Ideálne ubytovanie pre dve rodiny ktoré chcú stráviť spoločnú dovolenku a mať vlastné súkromie.

K dispozícii sú dva samostatné apartmány na poschodí. V každom apartmáne je kuchynský kút a sociálne zariadenie. Na prízemí sa nachádza letná kuchyňa a samostatné sociálne zariadenie. Súčasťou zariadenia je SAT-TV, DVD a CD. Chalupa je vykurovaná krbovými kachlami v každom apartmáne a elektrickými konvektormi. Majiteľ zapožičiava bez poplatku 4 horské bicykle.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 9,63 € / osoba na noc
  • zimná sezóna: 9,63 € / osoba na noc
  • mimosezóna: 9,63 € / osoba na noc
  • Silvester: 13,28 € / osoba na noc

Minimálny počet ubytovaných osôb je 3.
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko ZDARMA.
Dieťa do 10 rokov 6,64 € / noc.

Interiér:
PRÍZEMIE: letná kuchyňa s vlastným sociálnym zariadením.

APARTMÁN č. 1: jedna 5-lôžková izba, kuchynka (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN č. 2: 4-lôžková izba s možnosťou prístelky, 2-lôžková izba, kuchynka (plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, pergola s posedením, záhradný krb, otvorené ohnisko, gril, záhradný nábytok, detský kútik. Parkovanie pre 3 osobné automobily v uzavretom dvore.

Infraštruktúra:   obchod 30 m, reštaurácia 100 m, pohostinstvo 100 m, pošta 500 m, zastávka autobusu 100 m, vlak 13 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922