A065 – chalupa v obci Semerovo neďaleko Podhájskej

Poloha:   chalupa v obci Semerovo, 11 km od Termálneho kúpaliska Podhájska.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre max. 5 osôb. K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, TV, DVD , s rozkladacím gaučom ako prístelkou, 1x štvorlôžková izba ( manželská posteľ + 2x samostatné lôžko) kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a WC.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 11,50 €/ osoba na noc, min. 7 nocí
  • mimosezóna: 11,50 €/ osoba na noc.

Vratná kaucia za bezškodový priebeh: 70 €.

Interiér:

Izba : 2 x jednolôžko, 1 x dvojlôžko.
Spoločenská miestnosť a rozkladacím gaučom, TV , DVD.
Kuchyňa s jedálenským stolom: sporák na tuhé palivo, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom a dvorom, ohnisko s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, bazén s priemerom 3,6 m. Parkovanie pre 3 osobné automobily v uzamknutom dvore pri chalupe.

Rekreácia:

KÚPANIE: Podhájska, ktorej zázračná minerálna voda bola objavená v r. 1973, leží na juhu Slovenska neďaleko Šurian a Nových Zámkov. Horúca voda, dosahujúca v hĺbke 1900 m až 83°C obsahuje 6.7 g katiónov a 11 g aniónov v 1 litri. Svojím zložením sa vyrovná kvalite vody Mŕtveho mora a je jedinečná svojho druhu v celej Európe

Za skutočný zázrak považujú vodu Podhájskej ľudia, ktorí trpia rôznymi kožnými chorobami. V tejto vode nedochádza k žiadnemu prenosu chorôb, nakoľko vysoko mineralizovaná, mimoriadne slaná voda baktérie ihneď likviduje a nedovoľuje ich množenie.

Okrem bazéna s termálnou, silne mineralizovanou vodou s celoročnou prevádzkou sa tu nachádzajú ďalšie 3 bazény, z toho 2 plavecké, tobogán a prírodné športoviská, ktoré sa využívajú hlavne v lete.

Infraštruktúra:   obchod 50 m, reštaurácia 1 km, pohostinstvo 50 m, pošta 1 km, zastávka autobusu 500 m, vlak 16 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2022
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922