SlovenskaDovolenka.sk
SlovenskaDovolenka.sk
Chaty na prenájom | Ubytovanie a dovolenka na Slovensku

A065 – chalupa v obci Semerovo neďaleko Podhájskej

Poloha:   chalupa v obci Semerovo, 11 km od Termálneho kúpaliska Podhájska.

Popis:   celoročné ubytovanie v chalupe pre 7 osôb. K dispozícii sú 3 izby, kompletne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a WC. Súčasťou zariadenia je vnútorný krb, FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 10,95 €/ osoba na noc
  • mimosezóna: 10,95 €/ osoba na noc

Interiér:

Izba č.1: 2 x jednolôžko, 1 x dvojlôžko.
Izba č. 2: 2 x jednolôžko.
Izba č. 3: 1 x dvojlôžko ako rozkladací gauč – prístelka. Izby č. 2 a 3 sú navzájom prepojené.
Kuchyňa s jedálenským stolom: sporák na tuhé palivo, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s výparníkom.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom a dvorom, ohnisko s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, bazén s priemerom 3,6 m. Parkovanie pre 3 osobné automobily v uzamknutom dvore pri chalupe.

Rekreácia:

KÚPANIE: Podhájska, ktorej zázračná minerálna voda bola objavená v r. 1973, leží na juhu Slovenska neďaleko Šurian a Nových Zámkov. Horúca voda, dosahujúca v hĺbke 1900 m až 83°C obsahuje 6.7 g katiónov a 11 g aniónov v 1 litri. Svojím zložením sa vyrovná kvalite vody Mŕtveho mora a je jedinečná svojho druhu v celej Európe

Za skutočný zázrak považujú vodu Podhájskej ľudia, ktorí trpia rôznymi kožnými chorobami. V tejto vode nedochádza k žiadnemu prenosu chorôb, nakoľko vysoko mineralizovaná, mimoriadne slaná voda baktérie ihneď likviduje a nedovoľuje ich množenie.

Okrem bazéna s termálnou, silne mineralizovanou vodou s celoročnou prevádzkou sa tu nachádzajú ďalšie 3 bazény, z toho 2 plavecké, tobogán a prírodné športoviská, ktoré sa využívajú hlavne v lete.

Infraštruktúra:   obchod 50 m, reštaurácia 1 km, pohostinstvo 50 m, pošta 1 km, zastávka autobusu 500 m, vlak 16 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2019
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922