A045 – Ubytovanie v apartmánovom dome v Terchovej

Poloha:   novopostavený apartmánový dom v obci Terchová, situovaný v pokojnej lokalite časti Terchová – Biely Potok v Malej Fatre, neďaleko rekreačného a lyžiarskeho strediska Vrátna Free Time Zone.

Popis:   celoročné ubytovanie v troch samostatných apartmánoch s celkovou kapacitou 21 lôžok. Každý apartmán je vybavený spoločenskou miestnosťou prepojenou s jedálenskou a kuchynskou časťou, troma spálňami a samostatnou kúpeľňou s toaletou.

WiFi internetové pripojenie je dostupné v celom apartmánovom dome. Pre milovníkov zimných športov je k dispozícii lyžiareň s možnosťou zapožičania lyžiarskeho výstroja. Apartmánový dom má centrálne elektrické podlahové vykurovanie.

Cenník:    ceny ubytovania stanovuje majiteľ ubytovacieho zaradenia na základe počutu osôb a termínu prenájmu.

Domáci štvornohý miláčik nie je povolený.
Fajčenie v interiéri nie je povolené.

Interiér:
Apartmán na prízemí – spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, 3 spálne, samostatná kúpeľňa so sociálnym zariadením.

Apartmán na 1. poschodí – spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, 3 spálne, samostatná kúpeľňa so sociálnym zariadením.

Apartmán na 2. poschodí – spoločenská miestnosť prepojená s kuchynskou a jedálenskou časťou, 3 spálne, samostatná kúpeľňa so sociálnym zariadením.

Každý apartmán je vybavený spoločenskou miestnosťou (SAT-TV, pohovka, spoločenské hry) prepojenou s kuchynskou a jedálenskou časťou (keramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou a jedálenské posedenie), vlastnou kúpeľňou so sociálnym zariadením, sprchovacím kútom, umývadlom, stojanom na sušenie bielizne, uterákmi a troma spálňami. Každá spálňa je vybavené manželským lôžkom.

Exteriér:   čiastočne oplotený pozemok s voľným priestranstvom, altánok s posedením, ohnisko s kotlíkom na guláš, gril. V zimnom období je k dispozícii vyhrievaná kúpacia kaďa. Parkovanie pre 6 automobilov pri rekreačnom dome na oplotenom parkovisku.

Kontakt na majiteľa:

Miloš Slamka
email: sss.fff@sss.sk
mobil: +421 fff ccc ccc

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922