A036 – chalupa s dvoma apartmánmi vo Vysokých Tatrách

Poloha:   chalupa s dvoma samostatnými apartmánmi v centre obce Stará Lesná vo Vysokých Tatrách, iba 4 km od lyžiarskeho strediska Tatranská Lomnica.

Popis:   celoročné ubytovanie v jednopodlažnej chalupe s dvoma samostatnými apartmánmi, celkovo pre 11 osôb (8 stálych lôžok + 3 prístelky). Apartmán č. 1 je určený pre 6 osôb (4 stále lôžka + 2 prístelky) a Apartmán č. 2 pre 5 osôb (4 stále lôžka + 1 prístelka). Oba apartmány sú vybavené vlastným sociálnym zariadením a kompletne zariadenou kuchyňou.

Chalupa má centrálne plynové vykurovanie (radiátory), kúpeľne majú podlahové vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyniach i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chaty je FTV, CD prehrávač a WiFi pripojenie na internet.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: od 9,40 € do 13,80 / osoba na noc (v závislosti na počte osoôb a dĺžky ubytovania)
  • zimná sezóna: od 9,40 € do 13,80 / osoba na noc (v závislosti na počte osoôb a dĺžky ubytovania)
  • mimosezóna: od 8,40 € / osoba na noc (v závislosti na počte osoôb a dĺžky ubytovania)
  • Silvestrovský týždeň: dohodou

Rekreačný poplatok obci 0,50 € za osobu na deň.
Dieťa do 4 rokov bez nároku na lôžko ZADARMO.

Interiér:
APARTMÁN č. 1 (4 stále lôžka + 2 prístelky): 4-lôžková obytná miestnosť (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, rozťahovacia sedačka ako prístelka pre 2 osoby, krb, FTV, CD prehrávač), kuchyňa (jedálenský stôl, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, jedálenská súprava pre 6 osôb), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

APARTMÁN č. 2 (4 stále lôžka): 4-lôžková obytná miestnosť (manželské lôžko, poschodová posteľ, FTV, CD prehrávač), kuchyňa (1 x prístelka, jedálenský stôl, plynový sporák, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička, jedálenská súprava pre 6 osôb), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   oplotený pozemok s oddychovou časťou, ohnisko s posedením, gril, hojdačka, detský kútik. Parkovisko pre 3 osobné automobily pri chalupe (aj v zimnom období).

Infraštruktúra:   obchod 2,5 km, reštaurácia 900 m, pošta 2,5 km, autobus 900 m, vlak 9 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922