A035 – chata na prenájom v Slovenskom raji

Poloha:   chata na prenájom v podhorskej lokalite pri obci Poráč v Slovenskom raji, iba 400 metrov od lyžiarskeho strediska Ski Poráč-Brodok. Chata je situovaná pri ihličnatom lese a v jej blízkosti tečie horský potôčik.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenej chate pre 8 osôb (6 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a jedálenskou časťou, 2 izby, kompletne zariadená kuchynská časť a kúpeľňa s WC.

Chata je vykurovaná teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 55,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: neprenajíma
  • víkendový pobyt: dohodou
  • Silvestrovský týždeň: neprenajíma

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s jedálenskou časťou a teplovzdušným krbom (prístelka pre 1 osobu), kuchynská časť (sklokeramická platňa, elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička s mrazničkou, mikrovlnka a varná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. 

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (manželské lôžko), 4-lôžková izba (dve poschodové postele, prístelka pre 1 osobu). Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo v blízkosti ihličnatého lesa, altánok, gril, ohnisko. Parkovisko pre 3 osobné automobily je zabezpečené pri chate.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 1 km, autobus 1 km, vlak 2 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922