A034 – chata v Oravskom Bielom Potoku pod Roháčmi

Poloha:   chata sa nachádza na okraji obce Oravský Biely Potok v krásnom horskom prostredí pod Roháčmi (Západné Tatry) na Orave. V blízkosti chaty preteká malý potôčik a veľký potok Studená. Chata je situovaná na spoločnom pozemku s majiteľmi, dvor je predelený.

Popis:   celoročné ubytovanie na chate pre 12 osôb v štyroch obytných miestnostiach (8 stálych lôžok + 4 prísteľky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s jedálenským kútom, kuchyňa, 2 obytné izby v podkroví, 2 x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a zobytnený štít pod strechou chaty.

Chata má plynové vykurovanie + dokurovanie krbovou pecou, teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej el. energie:

  • letná sezóna: 12,00 € / osoba na noc, min. 7 nocí.
  • zimná sezóna: 12,00 € / osoba na noc, min. 7 nocí.
  • Silvester: dohodou

Minimálny počet ubytovaných počas letnej i zimnej sezóny je 6.
Rekreačný poplatok 0,33 € na osobu a noc.
Domáce zviera povolené za cenu 3,00 € / noc.

Interiér:   na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť s jedálenský kútom (krbová pec, SAT-FTV), otvorená kuchyňa (plynový sporák, chladnička s výparníkom, varná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

V podkroví je k dispozícii jedna 5 lôžková izba s balkónom a jedna 3 lôžková izba s balkónom priechodná do štítu chaty, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V štíte chaty pod strechou sa nachádzajú 4 prístelky (výška štítu je 1,6 m).

Exteriér:   oplotený pozemok s dvorom, ohnisko, pergola s posedením, záhradný krb, gril, záhradný nábytok, detský kútik s pieskoviskom a bazénom, parkovanie pre 5 osobných automobilov pri chate.

Rekreačné možnosti v blízkosti obce Oravský Biely Potok na Orave:

Infraštruktúra:   obchod 250 m, reštaurácia 200 m, pohostinstvo 250 m, pošta 200 m, zastávka autobusu 200 m, vlak 5 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922