A028 – chalupa na lazoch Zaježová v Štiavnických vrchoch

Poloha:   chalupa na prenájom na lazoch Zaježová pri obci Pliešovce v okrese Zvolen. Chalupa je situovaná na polosamote pri lúke v blízkosti lesa (Štiavnické vrchy).

Popis:   celoročné ubytovanie v jednopodlažnej chalupe pre 4 osoby (3 stále lôžka + 1 prístelka). Chalupa je zariadená v tradičnom štýle lazovníkov. K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou, 2 izby a kúpeľňa s WC.

Chalupa je vykurovaná elektricky, dokurovanie je zabezpečené teplovzdušným krbom v spoločenskej miestnosti. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chalupy je CD a DVD prehrávač, WiFi pripojenie na internet a práčka.

Chalupa je určená iba pre hostí. Vedľajšou chalupu obývajú majitelia, ktorí chovajú domáce zvieratá. Na požiadanie majiteľ chalupy zabezpečí pre ubytovaných hosti požičanie horských bicyklov (max. 4 bicykle, treba uviesť v objednávke) a poskytne informácie o miestnych cykloturistických trasách. Miestni obyvatelia ponúkajú na predaj z dvora domáci syr, mlieko, vajcia, marmelády a med.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 45,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 40,00 € / chata na noc
  • mimosezóna: 35,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 50,00 € / chata na noc

Domáci štvornohý miláčik (iba na vodítku) povolený ZDARMA v cene ubytovania.

Interiér:   spoločenská miestnosť s kuchynskou a jedálenskou časťou (teplovzdušný krb, kompletne zariadená kuchynská časť: plynový sporák, chladnička s výparníkom), 2-lôžková izba (manželské lôžko), 1-lôžková izba (poschodová posteľ), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. 

Exteriér:   voľné zatrávnené priestranstvo, terasa, ohnisko s posedením, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 2 osobné automobily pri chalupe aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   obchod 1 km, reštaurácia 11 m, pošta 1 km, autobus 500 m, vlak (Zvolen) 30 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922