A025 – chata v chatovej osade vo Vadičovskej doline na Kysuciach

Poloha:   chata na prenájom v chatovej osade (7 chát) na okraji lesa na konci Vadičovskej doliny na Kysuciach v pásme Kysuckej vrchoviny, 500 m od rekreačného strediska Vadičov.

Vadičovská dolina je situovaná cca 18 km od Žiliny smerom na Čadcu. Chata je vhodná aj na usporiadanie malých firemných akcií, spoločenských posedení a rodinných osláv.

Popis:   celoročné ubytovanie v trojpodlažnej chate pre 15 osôb (13 stálych lôžok + 2 prístelky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom a barom, 4 izby, kompletne zariadená kuchyňa s jedálenským stolom, kúpeľňa s WC a samostané WC.

Chata je vykurovaná elektrickými akumulačnými pecami, dokurovanie je zabezpečené elektrickými konvektormi a krbom. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV, CD a DVD prehrávač, HiFi zariadenie a práčka.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná a jarná sezóna: 20,00 € / osoba na noc, min. 10 osôb na min. 4 noci
  • zimná a jesenná sezóna: 20,00 € / osoba na noc, min. 10 osôb na min. 4 noci
  • Veľká noc a Vianoce : 27,00 € / osoba na noc, min. 10osôb, min. 4 noci
  • Silvestrovský týždeň: 420,00 € / objekt na noc, min. 5 nocí.

Domáci miláčik povolený za cenu 5,00 € na deň.
Zapožičanie kotlíka + drevo za poplatok 10 €.

Vratná kaucia za bezškodový priebeh: 150 €

Interiér:
PRÍZEMIE: vstupná hala so šatníkom a vešiakovou stenou, lyžiareň.

1. PODLAŽIE: spoločenská miestnosť s krbom a barom (SAT-TV, CD, DVD, HiFi zariadenie), kuchyňa (drevená kuchynská linka s kompletným vybavením, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, krbová pec na drevo s možnosťou varenia, jedálenský stôl, varná kanvica), kúpeľňa s WC (2 x sprchovací kút, 2 x umývadlo, WC), samostatné WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

2. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (manželské lôžko), 3-lôžková izba (manželské lôžko, samostatné lôžko), detský kútik (miestnosť pre deti na galérii, rozťahovacia sedačka ako prístelka pre dve deti alebo jednu dospelú osobu, TV, DVD). Schody na 2. podlažie sú štandardné so zábradlím.

3. PODLAŽIE: 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko), 4-lôžková izba (2 x manželské lôžko). Schody na 3. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, terasa, ohnisko s posedením, altánok, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 4 až 5 osobných automobilov pri chate. Pri väčšom množstve snehu majiteľ odporúča snehové reťaze.

Infraštruktúra:   reštaurácia 650 m, obchod 2 km, pohostinstvo 650 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 2 km, vlak (Kysucké Nové Mesto) 11 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922