A024 – chata v obci Sklené Teplice v Štiavnických vrchoch

Poloha:   chata na prenájom na okraji lesa v kúpeľnej obci Sklené Teplice v okrese Žiar nad Hronom.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej chate pre 12 osôb (12 stálych lôžok). K dispozícii je spoločenská miestnosť, 4 samostatné izby, kompletne zariadená kuchyňa, jedálenská časť, 2 x kúpeľňa s WC a chodba.

Chata má elektrické vykurovanie. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i v sociálnych zariadeniach. Súčasťou zariadenia chaty je WiFi pripojenie na internet, SAT-FTV, rádio, CD a DVD prehrávač.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 190,00 € / chata na noc
  • zimná sezóna: 190,00 € / chata na noc
  • Silvestrovský týždeň: 430,00 € / chata na noc, min. 5 nocí

Vratná kaucia na bezškodový priebeh ubytovania 200,00 € (kaucia sa platí pri nástupe na pobyt a bude Vám v plnej výške vrátená po bezškodovom ukončení pobytu).

Záverečné upratovanie: 50 € .
Domáci štvornohý miláčik NIE JE povolený.
V chate je zakázané fajčiť.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť, kuchyňa (elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, kuchynský a jedálenský riad, príbory, hrnce, poháre), jedálenská časť, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, chodba.

1. PODLAŽIE: 2-lôžková izba (2 x samostatné lôžko), dve 3-lôžkové izby (manželské lôžko, samostatné lôžko), 4-lôžková izba (manželské lôžko, poschodová posteľ), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Schody na 1. podlažie sú štandardné so zábradlím.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa a ohnisko s posedením. Na požiadanie majiteľ chaty poskytne gril, kotlík na guláš a opekacie tyčky. Parkovanie pre 7 osobných automobilov pri chate. V prípade väčšieho množstva snehu je parkovanie automobilov zabezpečené vo vzdialenosti 50 metrov od chaty (odporúčané sú snehové reťaze).

Infraštruktúra:   obchod 500 m, reštaurácia 500 m, autobus 500 m.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922