A015 – reakreačná vila na okraji lesa v obci Liptovská Anna neďaleko Liptovskej Mary

Poloha:   novo postavená reakreačná vila sa nachádza na okraji lesa a pasienkov v blízkosti obce Liptovská Anna na Liptove, iba 3 km od rekreačného centra a strediska vodných športov Liptovská Mara.

Popis:   celoročné ubytovanie na chate pre 10 osôb v štyroch izbách (8 stálych lôžok + 2 rozkladacie pohovky). K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou, 4 x spálňa, 2xkúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

Rekreačná vila má ústredné vykurovanie a klimatizáciu v každej izbe. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchyni i sociálnom zariadení. Súčasťou príslušenstva chaty je bezplatné WiFi pripojenie na internet, Smart TV, spoločenské hry, altánok s vonkajším posedením a grilom.

Cena:    Rekreačná vila sa prenajíma ako celok a je určená iba pre hostí. Uvedená cena je za celú rekreačnú vilu na jednu noc pre max. 10 osôb, vrátane spotreby elektrickej energie:

  • Cena je pohyblivá v závislosti od dĺžky prenájmu a ročného obdobia: od 150 € / vila na noc.

K dispozícii sú iba nefajčiarske izby.
Rekreačný poplatok 0,35 € za osobu na deň.
Domáci miláčik povolený iba po dohode s majiteľom.
Rekreačná vila nie je vhodná na hlučné oslavy a párty.

Interiér: všetky miestnosti sa nachádzajú na 1. podlaží.

Spoločenská miestnosť s kompletne zariadenou kuchynskou a jedálenskou časťou (2 x rozkladacia pohovka, Smart TV, indukčná varná doska, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, umývačka riadu), 2 x dvojlôžková spálňa s manželským lôžkom, 2 x dvojlôžková spálňa s oddelenými lôžkami, 2x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC (práčka, sušič vlasov, sušiak na prádlo, žehlička).

Zo spoločenskej miestnosti je východ na terasu s posedením.

Exteriér:   zatrávnený oplotený pozemok, altánok s posedením, záhradný gril, hojdačka, ohnisko. Parkovanie pre 5 osobných automobilov pri chate aj v zimnom období (monitorovanie kamerami).

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922