A011 – drevenica pri Terchovej v Malej Fatre

Poloha:   drevenica nachádzajúca sa pri obci Terchová v Národnom parku Malá Fatra. Drevenica je umiestnená 50 m od chaty A195.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvojpodlažnej drevenici pre 22 osôb (17 stálych lôžok + 5 prísteliek). K dispozícii je 2 x spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou, 6 izieb so SAT-FTV a vlastným sociálnym zariadením, klasická pivnica s krbom a herňou.

Drevenica má centrálne vykurovanie ktorého chod zabezpečuje majiteľ. Súčasťou zariadenia drevenice je CABLE-FTV, rádio a CD prehrávač. V drevenici je zakázané fajčiť.

Cena: dohodou

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), 2-lôžková izba s prístelkou, 3-lôžková izba, 4-lôžková izba s prístelkou. Každá izba je vybavená CABLE-FTV a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.

1. PODLAŽIE: spoločenská miestnosť s kuchynskou časťou (elektrický sporák s rúrou, mikrovlnka, varná kanvica, chladnička s mrazničkou), 2-lôžková izba s prístelkou, dve 3-lôžkové izby s prístelkou. Každá izba je vybavená CABLE-FTV a kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC.

PIVNICA: klasická pivnica s krbom a herňou. V herni sa nachádza stolný fotbal, gulečník, stolný hokej, šípky, miniveža (prehráva aj MP3) k reprodukcii hudby.

Exteriér:   voľné priestranstvo s dvorom, terasa, pergola s posedením, záhradný krb, detský kútik, ihrisko. Parkovanie pri drevenici pre 7 automobilov.

Infraštruktúra:   obchod 400 m, reštaurácia 400 m, autobus – pri drevenici, pošta 3 km, vlak (Žilina) 30 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922