A008 – dve drevené chalupy v Liptovskom Trnovci v Nízkych Tatrách

Poloha:   dve drevené chalupy v centre obce Liptovský Trnovec v Nízkych Tatrách, 1 km od severného brehu priehrady Liptovská Mara a 2 km od AquaParku Tatralandia.

Popis:   celoročné ubytovanie v dvoch dvojpodlažných chalupách. Každá chalupa je určená pre 10 osôb (8 stálych lôžok + 2 prístelky).

K dispozícii je spoločenská miestnosť s krbom, 2 izby, kompletne vybavená kuchyňa, 2 x kúpeľňa s WC, samostatné WC, miestnosť na úschovú lyží a bicyklov.

Chalupy majú centrálne plynové vykurovanie, dokurovanie zabezpečuje krb v spločenskej miestnosti. Súčasťou zariadenia chaty je SAT-FTV a internetová prípojka. Majiteľ ponúka ako doplnkové služby rôzne druhy masáží a off-road výlety na terénnom vozidle.

Cenník:    ceny sú uvedené za osobu na jednu noc bez spotrebovaných energií, tie sa hradia samostatne pri prenajatí celej drevenice:

  • celoročne: od 130,00 € / drevenica na noc.

Daň z ubytovania obci 0,70 € za osobu na deň.
Domáce zviera povolené za poplatok 7,00 € na deň.
Drevo do krbu: od 6 € na deň.

Detská postieľka: 5 € na noc.

Interiér:
PRÍZEMIE: spoločenská miestnosť s krbom (rozkladacia sedačka ako možnosť pre 2 prístelky), kuchyňa s jedálenským stolom pre 10 osôb (elektrický sporák – sklokeramická varná doska, varná kanvica, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou), samostatné WC, miestnosť na úschovu športových potrieb.

1. PODLAŽIE: 2 x 4-lôžková izba (manželské lôžko, 2 x samostatné lôžko, úložný priestor), 2 x kúpeľňa s umývadlom, sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:   voľné priestranstvo, priestranná terasa so záhradným posedením a prenosným grilom. Parkovanie automobilov pri chalupe aj v zimnom období.

Infraštruktúra:   reštaurácia 1 km, obchod 50 m, pohostinstvo 100 m, pošta 100 m, zastávka autobusu (Liptovský Trnovec) 100 m, vlak (Liptovský Mikuláš) 6 km.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922