A166 – ubytovanie na chate pri Slnečných jazerách v Senci

Poloha:   apartmán na prízemí v dvojchate v chatovej oblasti pri Slnečných jazerách v Senci na Západnom Slovensku. Apartmán má vlastné mólo so vstupom do jazera.

Popis:   ubytovanie v chate na Slnečných jazerách pre 4 osoby . K dispozícii je obytná spoločenská miestnosť s kompletne vybavenou kuchynskou časťou, izba a kúpeľňa s WC.

Ubytovanie na chate je možné iba počas letnej rekreačnej sezóny. Teplá aj studená pitná voda je dostupná v kuchynskej časti i v sociálnom zariadení. Súčasťou zariadenia chaty je FTV a rádio.

Cenník:    ceny sú uvedené za celú chatu na jednu noc vrátane spotrebovanej elektrickej energie:

  • letná sezóna: 360,00 € / chata na 7 nocí

Rekreačný poplatok obci 0,70 € za osobu na deň.
Domáci štvornohý miláčik povolený za cenu 2,00 € na deň.

Interiér:   obytná spoločenská miestnosť (rozťahovacia sedacia súprava pre 2 osoby , kuchynská časť (elektrický sporák, varná kanvica, chladnička, mraznička), 2-lôžková izba (manželské lôžko), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.

Exteriér:   oplotený pozemok s voľným priestranstvom, terasa, gril, záhradný nábytok. Parkovanie pre 1 osobné auto pri chate.

Rekreácia:   chata je určená pre milovníkov kúpania v známej rekreačnej oblasti Slnečné jazerá v Senci s vyše 100 ha vodnej plochy, slnečným svitom viac ako 2200 hodín za rok a bohatými možnosťami stravovania, letných športov (tenis, rybolov, člnkovanie, potápanie, …) a ďalších služieb.

Chata je situovaná priamo pri vode s vlasným mólom. V prípade nepriaznivého počasia je možné navštíviť Aquapark Senec (termálne kúpalisko, detský bazén, krytý bazén) – 2 km.

Infraštruktúra:   reštaurácia 500 m, obchod 1 km, pohostinstvo 500 m, pošta 3 km, zastávka autobusu 500 m, vlak (Senec) 500 m.

SlovenskaDovolenka.sk © 2007-2023
E-mail: kontakt@slovenskadovolenka.sk
Mobil: +421 (0) 902 406 922